Atribuită Cumpărare directă

Servicii de prevenire si protectie in domeniul securitatii, sanatatii in munca si situatiilor de urgenta, in conformitate cu prevederile Legii nr. 319/2006 privind securitatea si sanatatea in munca, ale Legii nr. 307/2006 privind apararea impotriva incendiilor si ale Legii nr. 481/2004 privind protectia civila. Activitatile vor fi prestate prin serviciu extern, prin personal atestat, in conformitate cu prevederile H.G. nr. 1425/2005 de aprobare a Normelor metodologice de aplicare a Legii nr. 319/2006 privind securitatea si sanatatea in munca si ale Ordinului M.A.I. nr. 163/2007 de aprobare a Normelor generale de aparare impotriva incendiilor. Serviciile prestate includ si autorizarea electricienilor din punct de vedere al securitatii in munca. Pretul serviciilor oferite este pe luna.

Număr anunț
DA26029373
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
ELECTROPULS SRL (CUI 17429210)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.070 RON
Valoare atribuită
20.070 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.070 RON

din 20.070 RON estimat