Atribuită Cumpărare directă

Lenovo Z50-70 bottom case x 1 buc - Pret: 135,29 RON fara TVA SSD Samsung, 512GB, 860 Pro, retail, SATA3, rata transfer r/w: 560/530 mb/s, 7mm x 1 buc - Pret: 686,55 RON fara TVA Manopera service x 1 buc - Pret: 117.65 RON fara TVA

Număr anunț
DA26034932
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.071,84 RON
Valoare atribuită
1.071,84 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.071,84 RON

din 1.071,84 RON estimat