Atribuită
Cumpărare directă
Servicii ridicare, manipulare și transport a masinilor abandonate sau fara stapan de pe raza Sect. 4. Activitatile specifice acestor tipuri de servicii se vor efectua cu masini special pregatite pentru astfel de operatiuni aflate in dotarea Directia Gen. de Politie Locala, serviciile efectuate de Prestator se vor realiza prin personal calificat, respectiv 3 manipulatori / macaragii, pentru 5 luni, incepand cu 01.08.2020, pana la 31.12.2020.
- Număr anunț
- DA26049659
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI 4316422)
- Furnizor / câștigător
- ESTCON S.R.L. (CUI 2596946)
- Cod CPV
- 50118110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.500 RON
- Valoare atribuită
- 132.500 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.