Atribuită Cumpărare directă

LAMPA UVC BACTERICIDA PORTABILA TIP BAGHETA, PENTRU STERILIZARE, 3W. Este potrivita pentru a steriliza suprafetele mici si diverse obiecte precum telefone, masti de protectie, tastatura, jucarii, accesorii, bijuterii, articole vestimentare, genti, etc. Lampa functioneaza prin alimentarea cu 4 baterii AAA (neincluse) sau prin alimentarea cu cablu USB inclus in pachet. Caracteristici: - mini lampa bactericida, culoare alb ; - prevazuta cu tub Quartz UVC; - lungime de unda 253.7nm; - durata de viata tub 8000 ore; - tensiune 5-6V; - putere lampa 3W; - potrivita pentru a steriliza diverse suprafete, obiecte; - lampa este pliabila fiind usor de luat oriunde; - poate fi transportata atat in geanta cat si in buzunar; - alimentare 4 baterii AAA (neincluse); - reduce riscul de contaminare, imbolnavire; - dispune de un design compact care faciliteaza transportarea; - distruge bacteriile si inactiveaza virusurile; - previne inmultirea microorganismelor; - timp de sterilizare aproximativ 25-30 secunde; - eficienta de dezinfectare de 99%; - protectie la iradierea accidentala a ochilor; - a nu se lasa la indemana copiilor; - dimensiuni 12.5x3.5x2.5 cm; COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26044183
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA VALCEA (CUI 11286391)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,45 RON
Valoare atribuită
1.134,45 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,45 RON

din 1.134,45 RON estimat