Atribuită
Cumpărare directă
Se vor executa lucrari pentru decolmatarea santurilor, in urma viiturilor, in localitatea Soporu de Campie, comuna Frata, judetul Cluj pe distanta de 9650 metri liniari. Lucarile constau in: -decolmatare santuri -curatare poduri -desfundare poduri -inlocuire poduri la nevoie -toaletare vegetatie -transport molozuri pe distanta de 1,5 - 2 km -defrisari.
- Număr anunț
- DA26042632
- Autoritate contractantă
- COMUNA FRATA (CUI 4546944)
- Furnizor / câștigător
- BENICASIM CONSTRUCT INVEST S.R.L. (CUI 39615087)
- Cod CPV
- 45112100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 443.900 RON
- Valoare atribuită
- 443.900 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.