Atribuită Cumpărare directă

BON CONSUM nr.3001-4000 = 20 car; BON TRANSFER nr.7751-8500 = 15 car; AVIZ INSOTIRE MARFA nr.2001-2500 = 10 car; CHITANTIERE seria SASED20 nr.2501-4000 = 30 car.

Număr anunț
DA26056160
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
VIGASO SRL (CUI 15353175)
Cod CPV
22813000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,45 RON
Valoare atribuită
1.008,45 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,45 RON

din 1.008,45 RON estimat