Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de Adrese Administrative utilizand tehniologie GIS si punerea la dispozitie a bazelor de date in vederea actualizarii bazei de date cadastru general Cerintele Tehnice: - Realizarea numerelor administrative si corelarea digitala a adreselor postale vechi cu adresele administrative noi - Exportul datelor in formate electronice ESRI si Autodesk *dwg.
- Număr anunț
- DA26058558
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- GEOPIXEL S.R.L. (CUI 22513856)
- Cod CPV
- 72320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.