Atribuită
Cumpărare directă
PENS.ITALIA 30MM-3 BUC,PENS.LATA 20MM-4 BUC,DILUANT 509 0.9L-5 BUC,PENS.LATA 70MM-2 BUC,MANUSI BL5002 PECAN-5 PER,H-SURUB CAP HEX 8*70-15 BUC,LACAT 38MM ALAMA-1 BUC,DISC MOTOCOASA D230-2 BUC,SOLUTIE PARBRIZ-30 5L-2 BUC,LACAT 32MM ALAMA-1 BUC,INCHIZATOR PT LACAT-1 BUC,MANUSI IMERSATE IN NITRIL RNIT-5 PER,CIZME FARMER NEGRE-1 PER,CASABELLA RAL 1018 0.75L-1 BUC,TEAVA NG 2''60.3*2.9-56 M,TEAVA NG 60.3*2-3 ML,DILUANT 551 0.9L-3 BUC
- Număr anunț
- DA26052463
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.079,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.079,37 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.