Atribuită Cumpărare directă

Drapel UE exterior 90x135ch

Număr anunț
DA26057011
Autoritate contractantă
COMUNA POPESTI (CUI 15541179)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,10 RON
Valoare atribuită
189,10 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,10 RON

din 189,10 RON estimat