Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumirea produselor Caracteristici tehnice minime U.M. Cantitate 1. Drum XEROX 3345 101R00555/original, 30.000 pagini buc 1 2. Cartuș toner XEROX 3345 106R03773/original, 3.000 pagini buc 4 3. Cartuș toner LEXMARK B232000 B232000/original, 3.000 pagini buc 3 4. Cartuș toner CANON CRG703 compatibil, 2.000 pagini buc 1
- Număr anunț
- DA26046599
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.367,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.367,50 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.