Atribuită
Cumpărare directă
Montarea de euro containere sanitare pe platforme betonata si racordare la surse de apa si canal, cuprinde: - lucrari de amenajare terea -lucrari de infrastructura -Lucrari instaltii sanitare si pluviale -Costructie de fose septice -racordarea prin cai de acces la cladirea existent Modulul containere este compus din : toaleta femei, toalate barbati si toalatea cadre didactice
- Număr anunț
- DA26051113
- Autoritate contractantă
- Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
- Furnizor / câștigător
- UNO ART CONSTRUCT SRL (CUI 18729658)
- Cod CPV
- 45255400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.600 RON
- Valoare atribuită
- 60.600 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.