Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 20 buc. registre agricole 2020-2024, centralizator registre agricole 2020-2024, notă de receptie 2 buc., bonuri de consum 3 buc., CERERE – DECLARATIE pentru modificarea cererii de acordare a unor drepturi de asistenta soc. 30 buc, Cerere si declaratie pe propria raspundere pentru acordarea unor drepturi de asistenta sociala 30 buc. ANCHETA SOCIALA privind acordare unor drepturi de asistenta sociala 50 buc., REGISTRUL DISPOZITIILOR EMISE DE PRIMAR (snuruit) cartonat 2 buc., REGISTRUL HOTARÂRILOR EMISE DE CONSILIUL LOCAL 1 buc., NUMERE INREG. VEHICULE neinmatriculabile, model „Pe doua rânduri” 6 buc.,(TITESTI VL 001; TITESTI VL 026 - TITESTI VL 030), NUMERE INREG. VEHICULE neinmatriculabile, motoscutere 5 BUC (TITESTI VL 031-TITESTI VL035), CERTIFICAT DE INREGISTRARE a vehiculelor pt. care nu exista obligatia inmatricularii 11 BUC.

Număr anunț
DA26056951
Autoritate contractantă
COMUNA TITESTI (CUI 15170186)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.926,78 RON
Valoare atribuită
1.926,78 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.926,78 RON

din 1.926,78 RON estimat