Atribuită Cumpărare directă

Numar produs Denumire produs U.M Cantitate Pret SN000801 Clor Sano javel 4l BUC 100 10.5 acd00001 Sapun lichid 5L BUC 1 18.5 IGCT101 Alcool sanitar 500ml BUC 60 7.2 WP007000 Prosop bucatarie Satino Comfort2 str alba2 roleset BUC 25 3.5 OI4002 Saci negri europubela 240 litri 10 bucrola BUC 10 6.95 OI4001 Saci negri europubela 120 litri 10 bucrola BUC 10 3.65 OI4441 Saci menajeri 60x80 cm 60 litri 50 bucrola BUC 40 2.98

Număr anunț
DA26063132
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.813,20 RON
Valoare atribuită
1.813,20 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.813,20 RON

din 1.813,20 RON estimat