Atribuită
Cumpărare directă
sapun lichid 3x12.61 sarma 6x6.3 sigurante4x26.89 manusi2x12.,6 morsete1x24.37 bec2x7.56 banda iz2x2.94 conductor20x1.01 dulie2x3.36 reductie2x7.56 conector pe3x6.72 var2x14.7 ghem ata2x7.98 priza2x17.65 pranza flex11x9.24 furtun16x8.4 stut1x17.65 colier2x21.89 robinet2x50.42 stut fier4x12.61 robinet2x19.33 manometru1x22.27 piatra polizor2x21.85 butelie hidrofor1x163.89 scoci2x5.46 robinet4x26.05
- Număr anunț
- DA26067739
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.230,10 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.