Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN ALBASTRU: 20587000 Rezerva rezerve mine mina roller pix scriere neagra negru rosie rosu albastra albastru PARKER QUINK Compatibile cu toate rollerele Parker. Minele de roller au fost atat inventate cat si patentate de catre Parker in anul 1981. Acestea sunt defapt o mina de pix care are in loc de pasta cerneala. Dimensiuni: Lungime : 116.00mm / Latime: 7.00mm / Greutate: 5.90g PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro -4 bucati albastre
- Număr anunț
- DA26044210
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39292400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,80 RON
- Valoare atribuită
- 124,80 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.