Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine reactivi hematologie compatibili cu analizoarele Nihon Kohden: Reactiv detergent (Cleanac 3) = 3 litri (350,00 lei/L); Reactiv de liza special al unitatii laser (Hemolynac 5) = 1 litru (1.800,00 lei/L Conf. centralizator Lot 5 nr. 1130/21.07.2020
- Număr anunț
- DA26055868
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ARGES (CUI 4122310)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.850 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.