Atribuită Cumpărare directă

PACHET GEL DIZINFECTANT DE MAINI SI MANUSI LATEX GEL DEZINFECTANT 1L 75%ALCOOL =100BUC*25.21 MANUSI LATEX 100/CUT =20*44.54

Număr anunț
DA26055093
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.411,82 RON
Valoare atribuită
3.411,82 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.411,82 RON

din 3.411,82 RON estimat