Atribuită Cumpărare directă

REPARATII IMPRIMANTE CONFORM FISELOR DE CONSTATARE NR.6092/04.06.2020 ; 6094 / 11.06.2020 ; 6100 / 15.06.2020 ; 6102 / 15.06.2020 ; 6104 / 23.06.2020 ; 6106 / 24.06.2020 ; 6112 / 30.06.2020 ; 6114 / 02.07.2020 ; 6117 / 13.07.2020

Număr anunț
DA26064796
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212 RON
Valoare atribuită
1.212 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.212 RON

din 1.212 RON estimat