Atribuită
Cumpărare directă
SERV.DE DEZINSECTIE, DEZINFECTIE SI DERATIZARE - C.S.E.I. Bradet Sacele Dezinsectie: 1800 mp x 0.15 lei/mp = 270.00 lei Dezinfectie: 1800 mp x 0.15 lei/mp = 270.00 lei Deratizare: 1800 mp x 0.09 lei/mp = 162.00 lei Transport personal, unelte si materiale: 80 km x 1.56 lei/mp = 124.80 lei
- Număr anunț
- DA26071931
- Autoritate contractantă
- SCOALA INCLUZIVA BRADET SACELE (CUI 4317657)
- Furnizor / câștigător
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PROTECTIE A PLANTELOR BRASOV (CUI 13792077)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.354,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.354,25 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.