Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse conf anunt 1160840:detergent pardoseala Sano 2 L=100 fl;domestos 5 L=30 bid;crema de curatat Cif 500 ml=30 buc;detartrant Nufar=70 buc;clor sano 2 L=70 buc;sapun lichid geroroyal 5 L=30 bid;balsam de rufe semana 1,9L=10 buc;detergent savex 10 kg=1 sac;detergent lichid perwoll 1,8 L=30 fl;ace spray inalbitor 700 ml=5 buc;det vase pur 450 ml=24 buc;pasta de vase sano 500 ml=24 buc; asecvi 5 L=3 bid;sol aragaz Triumf 500 ml=20 buc;soda caustica 1 kg=10 buc.

Număr anunț
DA26078281
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.075,69 RON
Valoare atribuită
5.075,69 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.075,69 RON

din 5.075,69 RON estimat