Atribuită
Cumpărare directă
1 PRONTO SPRAY Buc 8 11.76 94.12 2 SOLUTIE GEAM 500 ML Buc 8 5.04 40.34 3 REZERVA MOP 250 GR Buc 4 4.62 18.49 4 MATURA EUROPEA Buc 4 4.20 16.81 5 COADA LEMN FILET Buc 4 1.68 6.72 6 MATURA SORG COADA LEMN Buc 4 10.08 40.34 7 SAPUN LICHID 5L Buc 4 7.56 30.25 8 DETARTRANT 800 ML Buc 6 7.14 42.86
- Număr anunț
- DA26059402
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COLELIA (CUI 33561190)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289,92 RON
- Valoare atribuită
- 289,92 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.