Atribuită Cumpărare directă

Cantitati livrate integral, conform achizitiei.

Număr anunț
DA26076247
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII SOCIALE TANDAREI (CUI 17082218)
Furnizor / câștigător
SANALACT SRL (CUI 15183259)
Cod CPV
15540000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,50 RON
Valoare atribuită
625,50 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,50 RON

din 625,50 RON estimat