Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în management în vederea realizării unei analize a cadrului procedural intern necesară identificării și eliminării neregulilor, formularea de recomandări pentru eficientizarea activității instituționale, la nivelul DGASPC Sector 5. Evaluarea generală a activității instituției publice pe o perioadă de 4 ani, prin raportare la modalitatea de îndeplinire a atribuțiilor încredințate, modalitatea de derulare a proiectelor și programelor finanțate prin accesarea de finanțări nerambursabile, gestiunea și cheltuirea fondurilor publice, modalitatea de îndeplinire a atribuțiilor de către structura de management și gradul de execuție a strategiilor și programelor pe care instituția și le-a asumat în perioada verificată
- Număr anunț
- DA26076760
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- DELOITTE AUDIT SRL (CUI 7756924)
- Cod CPV
- 79420000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.