Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid cu dezinfectant pentru maini, flacon 1l

Număr anunț
DA26070878
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656 RON
Valoare atribuită
1.656 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.656 RON

din 1.656 RON estimat