Atribuită
Cumpărare directă
Prin prezenta comandă/contract de furnizare beneficiarul solicită ca până la data de 20.08.2020 să fie furnizate și montate produsele mai jos menţionate, însoțite de certificatul de garanție, conform ofertei la adresa instituţiei : Palat Administrativ, Cabinete subprefecți, Cluj-Napoca, B-dul 21 Decembrie 1989, nr. 58, jud. Cluj. - Perdea 32 ml X 37,81 lei/ml =1.209,92 lei (0.74*3.98=2.95*3 buc mici =8,85ml; 2.32*3.98=9,23*3 buc mari=27,69 ml . Total perdea =36,54 ml- la o latime de 200cm necesar 32 ml) - Draperie/decor aproximativ 9,3ml (65 cm doar pe laterale) X 82,35 lei/ml = 765,86 lei Se aplica tivuri la partea de jos + tiv cu rejansa in partea de sus. Sina aluminiu 3 m-2 buc X 140lei/buc= 280lei, Sina aluminiu 2,4 m-1 buc X 100lei/buc=100lei, Sina flexibila 2,4 m- 2 buc X 90 lei/buc= 180lei, Manopera montaj sine 400 lei, Rejansa lata 4 fire 29 ml X 5 lei/ml=145lei La cabinetul d-nei subprefrect se achizitioneaza si se monteaza perdea, draperie si sine aluminiu flexibile, iar la cabinetul d-nului suprefect se achizitioneaza si monteaza 1,3ml draperie din necesarul de 9,3 ml.
- Număr anunț
- DA26069406
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
- Furnizor / câștigător
- LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
- Cod CPV
- 39515100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.080,77 RON
- Valoare atribuită
- 3.080,77 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.