Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : Unitate centrala de procesare SIMATIC S7-1500; 6ES7511-1AK02-0AB0 1 buc x 2289.96 lei Modul de comunicații pentru realizarea conexiunii S7-1500 cu Profibus. Siemens; CM 1542-5; 6GK7542-5DX00-0XE0 1 buc x 3379.64 lei Modul cu 32 de intrări digitale. Siemens; SIMATIC S7-1500; 6ES7521-1BL10-0AA0 1 buc x 1026.65 lei Modul cu 16 de ieșiri digitale. Siemens; SIMATIC S7-1500; 6ES7522-1BH10-0AA0 1 buc x 624.69 lei Modul de conectare la fibra optică cu o interfață RS485 și două FOC plastic. Siemens; PROFIBUS OLM/P12; 6GK1503-3CA00 2 buc x 2086.17 lei Sursă de alimentare PS 60W 24/48/60VDC. Siemens; SIMATIC S7-1500; 6ES7505-0RA00-0AB0 1 buc x 1632.2 lei

Număr anunț
DA26058751
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
Cod CPV
31220000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.125,48 RON
Valoare atribuită
13.125,48 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.125,48 RON

din 13.125,48 RON estimat