Atribuită
Cumpărare directă
10 buc Lexmark 60F2000 Toner Lexmark, capacitate 2.500 pagini pentru MX410de 2 buc HP CE270AC Toner HP 650A, pentru Hp M750 (capacitate 13.500 pagini) 3 buc Lexmark 50F2H00 Toner Lexmark, capacitate 5000 pagini , pentru MS610de / MS610dn / MS610dte 2 buc HP 51645AE HP 45 Large Black Inkjet Print Cartridge, 42 ml, aprox. 840 pag / 5% acoperire 2 buc Lexmark B282000 Toner Lexmark, capacitate 7.000 pagini , pt. B2865dw / MB2770adhwe 6 buc Lexmark 50F0Z00 Unitate de imagine Lexmark , capacitate 60.000 pagini pentru MX410de
- Număr anunț
- DA26068881
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.683,16 RON
- Valoare atribuită
- 8.683,16 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.