Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 BEC LED CLASIC A67 18W-865-E27 L.RECE #8592920075531 buc 10 21.7647 2 BEC LED 14-100W A60 E27 6500K #8592920064276 buc 10 13.3613 3 ADAPROT DIN PLASTIC 1.2-3.4 FI #4044996000749 buc 4 1.2605 4 SET PODELE SCOTCH BRITE #5948875119463 #8001094141503 buc 1 44.4538 5 SET CONECT.FURTUN 1.2 DUZA ADAPT.2 CONECTOARE PLASTIC #4044996000558 buc 2 5.7983 6 MOMENT SUPER BAND GLUE#2000000099682#9000100064309 buc 2 3.3529 7 SUPER BOND GEL 2 GR #9000100225014 buc 1 3.3529 8 DISC SLEFUIRE EVANTAI 125X22.23MM #3165140270212 buc 1 14.2017 9 DISC SLEF.EVANTAI 125X22.23 P80#3165140270670 buc 1 14.2017 10 DISC DE POL. 125X6X22.23 A24 R #4014855010585 buc 2 7.479 11 PRIZA DUBLA CU CP PT HERMES IP44#5901130484089 #5901130480890 #5901130484072 buc 1 15.042 12 BUTELIE GAZ STANDARD 190GR TOP SAFE SYSTEM #8011982331909 #8011982331916 buc 1 5.4622 13 SPRAY VASELINA ULEI GRAFITAT-NIGRIN 250ML #6422489741948 buc 1 16.7227 14 SPRAY CONTACTE ELECTRICE-NIGRIN 250ML 74031 #6422489740316 buc 1 19.7479 15 SURUB DIN 7504 K 4,8 X 22 ZN (IMP) 100 0,0588 5,88 16 CHEIE HEX 8MM MAGN INSURUBAT BUC 2 4,2017 8,4034 17 BIT XH PZ2 TORSION 25MM BUC 4 1,6807 6,7228 18 SURUB CAP PLAT OPEL 4.2X16 ZN BUC 20 0,042 0,84 19 SURUB CAP PLAT OPEL 4.2X19 ZN BUC 20 0,042 0,84 20 AGATATOR CU FILET METRIC TIP C 3X50X10 ZA BUC 10 0,1261 1,261
- Număr anunț
- DA26076033
- Autoritate contractantă
- Comuna Cristesti (CUI 4323357)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546,70 RON
- Valoare atribuită
- 546,70 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.