Atribuită Cumpărare directă

Servicii de televiziune digitala pentru 34 de abonamente Business TV Digital Premium HD cu extraoptiuni incluse: HBO MAXPACK, FILMBOX, SPORTS & ENTERTAINMENT si echipamente CI + mediabox Horizon (HD). Costul lunar/abonament este de 86.07 lei fara TVA. Total pachet lunar: 2.926,38 lei fara tva.

Număr anunț
DA26063764
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
92220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.852,76 RON
Valoare atribuită
5.852,76 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.852,76 RON

din 5.852,76 RON estimat