Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CATALOG BANCURI DE LUCRU - laborator schelet metalic si pal X 8 BUCATI MASA DE LUCRU laborator X 4 BUCATI CATEDRA tip profesor din pal cires L-1200 X I -600 X H-750 X 17 BUCATI Articolele vor respecta modelul si dimensiunile , in conformitate cu schitele furnizate de autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA26054950
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39180000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.799,42 RON
Valoare atribuită
18.799,42 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.799,42 RON

din 18.799,42 RON estimat