Atribuită
Cumpărare directă
ALIMENTATOR LAPTOP COMPATIBIL HP 19.5V/4.62A 4.5*3.0 HSTNN-CA13 HARTIE IGIENICA 3 STR 24 ROLE/BAX PROSOAPE NEVE 350 POST IT 75*75 NEON DOSAR SINA PLASTIC NOKI RADIERA FABER CASTELL CREION CORECTOR CAPSATOR KANGARO 25 COLI PLIC C6 SILICONIC HARTIE A4 ABSOLUT COPIATOR TONER EUROPRINT/MIVAL HP CF244A TONER SKYPRINT/JUST HP CF283A PLACA RETEA PCIE EXPRESS EDIMAX EN-9260TX-E 10/100/1000 PATCHCORD RETEA CAT6 UTP 5M
- Număr anunț
- DA26091667
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.170,79 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.