Atribuită Cumpărare directă

Marfuri utilizate pentru constructii formate din vopsea, lac, adeziv, gresie. TRANSPORT INCLUS IN PRET. Termen de livrare: 5 zile. Beneficiar: D.T-Baru Mare-Lapusan Al., Responsabil achiziție: Pop mugurel.

Număr anunț
DA26057782
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.869,08 RON
Valoare atribuită
1.869,08 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.869,08 RON

din 1.869,08 RON estimat