Atribuită
Cumpărare directă
broasca usa1x69.75 roaba1x147.06 teava pvc4x21.42 teava pvc3x8.4 teava pvc2x7.14 cot2x4.62 teava1x9.24 teava ppr6x29.83 suport baterie1x21 cot20x2.1 teu10x2.94 sarituri6x4.62 cleme40x2.1 diblu40x1.01 olender4x15.13 robinet ppr6x21 cot7x7.98 diblu chiuveta2x8.40 casma2x15.97 cada unelte2x6.72 electrozi9,5x13.87 platbanda4.6x15.13 teava3x31.92 smilgher4x2.94 robinet2x47.9 stecher2x8.4
- Număr anunț
- DA26067700
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.509,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.509,99 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.