Atribuită Cumpărare directă

CILINDRU SIGURANTA AMPRENTA STANDARD 30/30MM 1000 A 01 CA ASSA-20 BUC -FR471545072020 CILINDRU AMPRENTA 5 CHEI 1000 A 01 CAN 35X40 ASSA-5 BUC - FR161269051125 LUBRIFIANT FLEXIBLE MULTIFUNCTIONAL 600ML 780040 TEMAD-4 BUC - ME10004071024 SPRAY EFECT PORTELAN TECTANE-10 BUC - LV78165102642149

Număr anunț
DA26062870
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.157,70 RON
Valoare atribuită
1.157,70 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.157,70 RON

din 1.157,70 RON estimat