Atribuită
Cumpărare directă
BIDINEA 170X70MM FIR PLASTIC (11116762) BUC 8 5.86 46.88 2. PERIE FERRINO FRECAT (11104963) BUC 4 6.55 26.20 3. CASABELLA LAVABILA EXTERIOR 15L (11113935) BUC 4 115.11 460.44 4. DANKE AMORSA 10L (11117502) BUC 1 31.92 31.92 5. TRAFALET POLIACR 230/6.5CURCUB (11104802) BUC 5 9.62 48.10 6. CASABELLA EMAIL RAL 3004 VISINIU 2.5L (11108370) BUC 1 39.41 39.41 7. DANKE INT ALB TURBO 15L+A4L (11123192) BUC 15 70.00 1050.00 8. TRAFALET POLIURETAN 110MM/34MM (11104796) BUC 5 6.71 33.55 9. PENSULA 40 MM (11104776) BUC 6 2.09 12.54 10. PENSULA HOBBY PT VOPSIT 80MM MAN PLASTIC (11126037) BUC 6 5.36 32.16 11. VADY PIGMENT PRAF ROSU 200G (11113170) BUC 2 2.43 4.86 12. PERIE DE PARDOSEALA (11108016) BUC 6 4.18 25.08 13. RODYS DILUANT D509 0,9L (11135659) BUC 8 5.80 46.40 14. CASABELLA EMAIL Negru 2,5L (11111912) BUC 2 39.41 78.82 15. CASABELLA EMAIL SUPERALB 2.5L (11110695) BUC 2 39.41 78.82 16. OSKAR PIGMENT 7 ROSU 180ML (11109150) BUC 5 34.20 171.00 17. PROFIL TRECERE SURUB S03 AU 2,7M (11131260) BUC 3 34.00 102.00 18. OSKAR PIGMENT 14 ALBASTRU 180ML (11109157) BUC 8 34.20 273.60
- Număr anunț
- DA26084956
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE ISTRATOIU DELENI (CUI 29308930)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.561,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.561,78 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.