Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție dotări (echipament si accesorii loc de joaca) pentru realizarea obiectivului de investiții „Modernizare, extindere și dotare grădiniță, sat Gulia, oraș Dolhasca” conform ofertei de pret nr. 8697/03.08.2020 astfel: Hinta cu doua locuri -2 buc, Balansoar 2 persoane cu figurine pe arcuri – 2 buc, Balansoar gargarita pe arc- 2 buc, Carusel – 1 buc, Masuta joc copii floare si scaunele ciuperca-1 buc, Complex de joaca -1 buc Transportul si manopera sunt incluse in pret.
- Număr anunț
- DA26076784
- Autoritate contractantă
- ORASUL DOLHASCA (CUI 5461609)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.460 RON
- Valoare atribuită
- 29.460 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.