Atribuită
Cumpărare directă
Butoni personalizati, realizati din metal, forma rotunda, diametrul 1,5cm, personalizati in culorile ODD, ambalati in cutie de carton alba, personalizata, conform modelului agreat cu beneficiarul. Furnizorul va prezenta o mostra de butoni iar ulterior acceptului din partea beneficiarului va fi finalizata comanda.
- Număr anunț
- DA26069533
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- PROMO DIVISION SRL (CUI 33941343)
- Cod CPV
- 18420000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.