Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare lucrare cablare structurata Serviciul Probatiune Hunedoara după cum urmează: - cablu UTP Cat5 Well full cupru - 305 ml; - patch cord 2m UTP ecranat - 12 buc.; - priza Rj45 Cat5 ecranata - 24 buc.; - rack Triniton Rua-06-as5 - 1 buc.; - switch 24porturi D-link Rackabil - 1 buc.; - Ups Njoy 800va - 1 buc.; - pat cablu (lungime 2m/buc.) - 40 buc.; - material marunt montaj - 1 set; - manopera montaj, instalare, configurare.
- Număr anunț
- DA26074367
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.995,79 RON
- Valoare atribuită
- 2.995,79 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.