Atribuită Cumpărare directă

Completare modificari in C.I.V.

Număr anunț
DA26063612
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01434 (CUI 4270783)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,15 RON
Valoare atribuită
229,15 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,15 RON

din 229,15 RON estimat