Atribuită
Cumpărare directă
CPU INTEL CORE I5-9600KF+COOLER ARCTIC 1008.40 PLACA BAZA GIGABYTE B365-HD3 - 1*419.33 MEMORIE 16GB DDR4 2666 1*319.33 SSD 512GB SSD M.2 HP EX920 2*420.17 PLACA VIDEO GT710 2GB 1*192.44 SURSA ATX 500W 1*151.26 CARCASA ATX 1 * 84.03 LICENTA WINDOWS 10 PRO 64BIT 1*647.06
- Număr anunț
- DA26067018
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI 13852128)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30211200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.662,21 RON
- Valoare atribuită
- 3.662,21 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.