Atribuită Cumpărare directă

-agar soia triptona - 1 FL -mediu thioglicolat - 1 FL -Sabourand dextrose agar+chloramphenicol - 1 FL- -agar bacteriologic - 1 FL

Număr anunț
DA26097936
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
Cod CPV
33698100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.135,28 RON
Valoare atribuită
1.135,28 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.135,28 RON

din 1.135,28 RON estimat