Atribuită
Cumpărare directă
- hartie termosensibila cu cariotaj pentru cardiotocograf Cadence - format: top , ambalaj carton - dimensiuni: 112mm X 90mm X 150 Coli - scala: 200 - marcaj verde pentru limitare parametri normali - hartie termosensibila de densitate superioara - cariotaj extern - Producator:Italia Produsele ofertate prezinta Certificate care atesta calitatea, conformitatea(Marca CE, Certificat ISO, Certificat TUV), precum si avizul Ministerului Sanatatii Publice
- Număr anunț
- DA26072667
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 22993000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.009 RON
- Valoare atribuită
- 5.009 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.