Atribuită Cumpărare directă

Achizitie bordura b10x15 din beton pentru incadrare pavaj si montaj la Scoala Gimnaziala Harmanestii Vechi

Număr anunț
DA26092532
Autoritate contractantă
COMUNA HARMANESTI (CONSILIUL LOCAL HARMANESTI) (CUI 16570210)
Furnizor / câștigător
GECO-CONSTRUCT SRL (CUI 15265456)
Cod CPV
45233260-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.710 RON
Valoare atribuită
1.710 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710 RON

din 1.710 RON estimat