Atribuită Cumpărare directă

PROSOP HARTIE ALB, 2 STRATURI, LAMINAT, 100% CELULOZA, 100M

Număr anunț
DA26062946
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PACK DISTRIBUTION SRL (CUI 22138919)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,72 RON
Valoare atribuită
225,72 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,72 RON

din 225,72 RON estimat