Atribuită Cumpărare directă

Masca de protecție de uz general cu 3 straturi de material si 3 pliuri produsă , este un produs de uz general sau medical de unică folosință si protejează persoana care o poarta împotriva impuritățiilor, particulelor și a bacteriilor cu o dimensiune mai mică de 3.0 μm in proporție de 98%. Totodată impiedică răspândirea stropilor de salivă precum și inhalarea de praf sau alte produse contaminante. CU CERTIFICAT CE COMANDA MINIMA 2000 BUC.

Număr anunț
DA26069550
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250 RON
Valoare atribuită
3.250 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.250 RON

din 3.250 RON estimat