Atribuită Cumpărare directă

Masca medicala de unica folosinta, 50 buc/set, clasa de protectie FFP2( conf. standardul EN 149: 2001) Blochează 99% dintre particulele de dispersie, bacterii și virusuri, praf, polen Dimensiuni: 17.5x9,5cm Masca este confecționată din 3 straturi pentru o protecție sporită: 1. Stratul exterior este din material nețesut ce permite filtrarea aerului și asigură spațiul necesar între nas și gură pentru a facilita respirația. 2. Stratul din mijloc este realizat din tesatura topita, ce facilitează filtrarea eficientă a particulelor, virusurilor și bacteriilor. 3.Stratul interior este din material nețesut, moale, care sa nu irita pielea. Certificare: conf Dir. 93/42/ECC Medical Device Directive Perioada de garanție: 3 ani

Număr anunț
DA26092540
Autoritate contractantă
ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat