Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire TVA Cantitate UM Pret Valoare neta PI-580320 Sacosa biodegradabila mare, tip maieu 580x320+(2x90)x0.022,50buc/set, 500buc/bax 19% 2 Bax 185.05 370.10 PI-500270 Sacosa biodegradabila medie, tip maieu 500x270+(2x80)x0.016,100buc/set, 500buc/bax 19% 1 Bax 99.19 99.19 2 3.000 469.29
- Număr anunț
- DA26092406
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435,02 RON
- Valoare atribuită
- 435,02 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.