Atribuită Cumpărare directă

Auditul de supraveghere 2 pentru sistemul de management al calitatii conform SR EN ISO 9001:2015 cuprinde urmatoarele etape: - Elaborarea planului si programului de audit - Efectuarea auditului de supraveghere nr. 2 - Elaborarea raportului de audit - Evaluarea actiunilor corective pentru eventualele neconformitati constatate pe parcursul auditului - Acordarea hologramelor ce atesta valabilitatea certificatului , contractul va fi pe o perioada de 30 zile

Număr anunț
DA26087961
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
CERTIND SA (CUI 15502676)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat