Atribuită
Cumpărare directă
Intretinere iluminatului public al comunei Todiresti, judetul Suceava, reteaua totala 66500 ml, Lunar se vor executa reparatii si mentenanta pe distante comunicate de autoritatea contractanta remediind defectiune aparute la retea. Detalii se vor stabili in contract iar platile se vor face in urma situatiilor de lucrari intocmite lunar cu nr. de ml intretinuti. Suma totala pe toata durata contractului de maxim 12 luni nu va depasii 70.000 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26080495
- Autoritate contractantă
- COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.650 RON
- Valoare atribuită
- 6.650 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.