Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE SI ACCESORII ELECTRICE: cablu MYYM 3*2.5, prelungitor 5P3M, cap prelungitor 5p, ETC.

Număr anunț
DA26087936
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,28 RON
Valoare atribuită
314,28 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,28 RON

din 314,28 RON estimat